Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

Kilkaset produktów energooszczędnych w wersji LED należy do głównych elementów źródeł światła w naszej hurtowni. Można je zamontować praktycznie w każdej lokalizacji, a dzięki tak różnorodnej ofercie wybór wymarzonego kształtu, koloru, a także potrzebnej mocy nie będzie stanowił problemu. W dużej mierze należą do nich produkty tak uznanych producentów artykułów elektrotechnicznych, jak chociażby LED-POL, a także Osram, Emos, Elum sp. z o. o, oraz kilku innych cenionych w branży przedsiębiorstw.

Inne sprzedawane źródła światła

Oprócz LED-owych artykułów, udostępniamy również kilkadziesiąt typów świetlówek czy lamp wysokoprężnych, przeznaczonych do specjalistycznych zastosowań. Do wykorzystania w branży motoryzacyjnej dostosowane są także liczne żarówki samochodowe oraz motocyklowe, a w naszej ofercie nie brakuje także oprawek do nich. Wiele z nich jest również dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach wyprzedaży, a cały czas dostarczamy nowości, dzięki którym proponujemy źródła światła charakteryzujące się wydajnością, a jednocześnie ciekawą stylistyką.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij