Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

ZŁĄCZA KABLOWE

Jednym z typów dostępnych w naszej ofercie złącz termoutwardzalnych są złącza kablowe, które pełnią bardzo istotną rolę w całej instalacji elektrycznej budynku. Ich zadaniem jest przede wszystkim połączenie infrastruktury sieciowej wraz z systemem energetycznym poszczególnego obiektu, ale także zabezpieczenie przed możliwością wystąpienia zwarcia. Najwygodniejszy i najbezpieczniejszy jest z reguły montaż w elewacji budynku, co ułatwia dostęp do nich w przypadku potrzeby dokonania modyfikacji czy kontroli.

Dostępne opcje złączy kablowych

W asortymencie naszej hurtowni z artykułami elektrycznymi występuje one w dwóch wersjach: pomiarowej, a także kablowo-pomiarowej. Są one produkowane przez firmę Incobex Sp. Z o. o. W zależności od wybranej wersji mogą one być dostępne wraz z keramzytem, a także posiadać wbudowany dodatkowy ogranicznik mocy Estimat T. Nasze produkty dostarczamy klientom maksymalnie w ciągu 5 dni, choć często czas realizacji jest krótszy, a niekiedy może wynieść nawet 1 dzień.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij