Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Wyrzynarka akumulatorowa Energy+ 18V, Li-Ion, bez akumulatora 58G011 Graphite.


229,03 PLN
Realizacja: 1-5 dni
Producent: TOPEX
Kod producenta: 58G011
Kod kreskowy: 5902062035394
Waga: 1.700 kg
Dostawa od: 19.50 PLN

  

 

Wyrzynarka akumulatorowa Energy+ 18V, Li-Ion, bez akumulatora 58G011 Graphite.

 

Wyrzynarka GRAPHITE, współpracująca z akumulatorami 18V Li-Ion GRAPHITE Energy+. Urządzenie przeznaczone jest do precyzyjnego i szybkiego cięcia drewna i metalu, o maksymalnej grubości odpowiednio 80 mm i 10 mm. Układ regulacji obrotów pozwala na pracę z prędkością od 0 do 2400 suwów na minutę.

Wyrzynarka posiada aluminiową stopę z regulacją kąta nachylenia w zakresie od 0° do 45° w prawo i lewo. Posiada funkcję 3-stopniowej regulacji wielkości ruchu wahadłowego, pozwalającą na zwiększenie szybkości cięcia w wybranych materiałach.

Elektronarzędzie wyposażono w beznarzędziowy system wymiany brzeszczotów oraz diodę LED, oświetlającą miejsce pracy. Brzeszczot wyrzynarki (skok 25 mm) został zabezpieczony przezroczystą osłoną, wykonaną z wytrzymałego poliwęglanu. Uchwyt roboczy urządzenia przystosowano do pracy z brzeszczotami typu T.

Rękojeść wyposażono w wygodny włącznik z blokadą chroniącą przed przypadkowym uruchomieniem, a miejsce chwytu pokryto antypoślizgowym materiałem dla większego komfortu oraz bezpieczeństwa.

Aby usprawnić usuwanie pyłu z powierzchni obrabianego materiału, wyrzynarka została wyposażona w układ zdmuchiwania i odprowadzania pyłu. W zestawie z wyrzynarką znajduje się prowadnica równoległa.

 

Narzędzie dostarczane bez akumulatora.

Wyrzynarka współpracuje z akumulatorami 18V GRAPHITE Energy+.

 

Dane techniczne:

- napięcie: 18V

- maksymalna grubość cięcia: drewno - 80mm, metal - 10 mm

- regulacja kąta nachylenia cięcia w zakresie od 0° do 45° w prawo i lewo

- 3-stopniowa regulacja wielkości ruchu wahadłowego

- beznarzędziowy system wymiany brzeszczotów

- dioda LED

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij