Elektron Online
Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Wkrętak elektryczny, zestaw 1 speedE, 41911, płaski, Phillips, PlusMinus/Pozidriv 10-cz. w skrzynce L-Boxx Mini z bitami slimBit, bateriami i ładowarką UE


1 150,21 zł
Czas realizacji: 1-5 dni
Producent: Wiha Werkzeuge GmbH
Kod producenta: 41911
Kod kreskowy: --
Waga: 1.300 kg
Dostawa od: 15.00 zł

Wkrętak elektryczny, zestaw 1 speedE, 41911, płaski, Phillips, PlusMinus/Pozidriv 10-cz. w skrzynce L-Boxx Mini z bitami slimBit, bateriami i ładowarką UE.

 

Kto na co dzień wykonuje wiele połączeń śrubowych, ten dokładnie wie, jak czasochłonny to proces, i jak bardzo obciąża nadgarstki. Pierwszy na świecie wkrętak elektryczny speedE® firmy Wiha sprawi, że te problemy należeć będą do przeszłości!

Dzięki wkrętakowi speedE® czynności związane z wkręcaniem i wykręcaniem wykonuje się przynajmniej 2 razy szybciej w porównaniu do normalnego wkrętaka, a funkcja ochrony materiału daje użytkownikowi pełną kontrolę siły dokręcania. Przy osiągnięciu 0,4 Nm następuje, w celu ochrony materiału, automatyczne wyłączenie elektrycznego wspomagania, a końcowe dokręcenie śruby można przeprowadzić ręcznie i z wyczuciem.

Funkcja elektrycznej grzechotki i niejednokrotnie nagradzany kształt rączki SoftFinish sprawiają, że wkrętak speedE® odczuwalnie redukuje obciążenie mięśni, ścięgien oraz stawów, dlatego też zalecany jest przez lekarzy i fizjoterapeutów ze stowarzyszenia AGR.

Zintegrowana lampka LED dokładnie oświetla śrubę i elementy, przy których wykonywane są prace. Z uwagi na swoją niewielką i kompaktową formę, ten elektryczny wkrętak idealnie sprawdza się w codziennej pracy.

Standardowy akumulator typu 18500, który dostarczany jest w zestawie, umożliwia wykonanie co najmniej 800 operacji wkręcania i wykręcania bez konieczności ponownego ładowania. W połączeniu z wymiennymi bitami Wiha slimBit, wkrętak może być dodatkowo zastosowany do prac przy użyciu szerokiej gamy profili.

Dzięki certyfikatom VDE & IEC elektryczne urządzenie dopuszczone zostało do prac przy elementach znajdujących się pod napięciem do 1000 V AC, tym samym oferując elektrykowi pełną ochronę podczas jego codziennej pracy.

 

Zastosowanie:

Idealne narzędzie do wszystkich prac związanych z wkręcaniem i wykręcaniem, np. montaż gniazdek, prace w szafie rozdzielczej, prace konserwacyjne i montażowe w przemyśle, konserwacja i naprawa urządzeń silnikowych, sprzętu domowego oraz urządzeń kuchennych, montaż okien i drzwi, instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i sanitarne oraz naprawa rowerów, motocykli i kosiarek. Idealnie sprawdza się również w domu przy montażu mebli, naprawach oraz innych zadaniach związanych z wkręcaniem i wykręcaniem.

 

- Dwukrotnie szybsza praca dzięki 3-stopniowemu procesowi.

- Bity slimBit testowane napięciem 10 000 V AC i dopuszczone do użycia pod napięciem 1000 V AC.

- Ręczne dokręcanie z pełnym wyczuciem.

- Rozwiązanie polecane przez lekarzy i terapeutów ze stowarzyszenia AGR.

 

Zawartość zestawu:

- 1x Impugnatura giravite da elettricista speedE®
- 1x Bit slimBit electric (41159) , Płaski: 3,5 , Długość bitu: 75
- 1x Bit slimBit electric (34581) , Płaski: 5,5 , Długość bitu: 75
- 1x Bit slimBit electric (34583) , Phillips: PH1 , Długość bitu: 75
- 1x Bit slimBit electric (34584) , Phillips: PH2 , Długość bitu: 75
- 1x Bit slimBit electric (34589) , Pozidriv PlusMinus: SL/PZ1 , Długość bitu: 75
- 1x Bit slimBit electric (34590) , Pozidriv PlusMinus: SL/PZ2 , Długość bitu: 75
- 1x L-BOXX Mini per speedE®
- 1x Akumulator litowo-jonowy typu 18500 (41914) , Waga: 75
- 1x Ładowarka do akumulatora litowo-jonowego typu 18500 (41915) , Waga: 285
- 1x Istruzioni per l'uso speedE®

 

Opinie klientów

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij