Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

WENTYLATORY

Sprawdzone urządzenia zapewniające wydajną wymianę powietrza w domach i mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, a także w warunkach przemysłowych.

Wentylatory domowe obejmują przede wszystkim rozwiązania dla łazienek, kuchni, czy też węzłów sanitarnych. Wykonane z solidnego tworzywa sztucznego są odporne na uszkodzenia, a jednocześnie zapewniają wysoką wydajność i niezawodność.

Jednymi z najbardziej uniwersalnych są wentylatory podłogowe. Po wpięciu do sieci elektrycznej można z nich korzystać praktycznie w każdych warunkach: w biurach, mieszkaniach etc. Dostępne modele podłogowe posiadają z reguły 3 łopatki aluminiowe z możliwością regulacji prędkości i kąta nachylenia urządzenia chłodzącego.

Dla najbardziej wymagających warunków przygotowaliśmy wentylatory przemysłowe, stosowane w różnorodnych instalacjach wywiewnych. Wykonane z mocnej stali, oparte na konstrukcji łożyskowej zapewniają nie tylko długą żywotność, ale również stosunkowo niski poziom hałasu.

Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa wybór sprawdzonych klimatyzatorów oraz liczne akcesoria.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij