Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

Wentylatory

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

Wentylatory

 

Wentylatory to powszechnie stosowane urządzenia, szczególnie w okresie letnim, kiedy temperatura otoczenia jest bardzo wysoka. Tego typu akcesoria, pozwalają na osiągnięcie komfortu termicznego poprzez generowanie chłodnego powietrza i oddawanie go na zewnątrz. Krótko mówiąc, wentylatory zapewniają przyjemny wietrzyk w gorące dni. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju wentylatorów i cyrkulatorów, dzięki którym będziesz mógł osiągnąć stosowny przepływ powietrza w pomieszczeniach, w których nie ma klimatyzacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą renomowanych produktów chłodzących.

 

Najpopularniejsze rodzaje wentylatorów

 

W sklepie internetowym znajdziesz nowoczesne wentylatory w atrakcyjnych cenach. Oferujemy wentylatory podłogowe, które można ustawić bezpośrednio na posadzce. Takie urządzenia zapewnią chłodny podmuch powietrza od dołu, skutecznie ochładzając całe pomieszczenie. W naszym asortymencie znajdziesz cyrkulatory podłogowe o różnej mocy od 35 W nawet do 200 W. Im wyższa moc, tym lepszy efekt chłodzenia. Chromowane wentylatory podłogowe marki Volteno to wysokiej klasy produkty, które sprawdzą się zarówno do chłodzenia wnętrz w domach, jak i w biurach czy w halach magazynowych.

 

Dużą popularnością cieszą się wentylatory biurkowe, zaliczane do akcesoriów biurowych, często stosowane podczas pracy przy komputerze.  Wentylatory na biurko wyróżniają się bardzo dużą funkcjonalnością. Ich niewielkie rozmiary i stosunkowo niska waga zapewniają wysoką mobilność produktów, dzięki czemu można je bez problemu przenosić z miejsca na miejsce. Dostępne w naszym sklepie wentylatory biurkowe również znajdziesz w różnych wariantach mocy. W tym przypadku przedział jest węższy, ponieważ wentylatory biurkowe przeznaczone są do ochładzania mniejszych przestrzeni i działają raczej miejscowo.

Wentylatory to urządzenia, bez których trudno jest wyobrazić sobie upalny dzień w pomieszczeniu, w którym nie ma klimatyzacji. Wiatraki od lat pomagają ludziom przetrwać w wysokich temperaturach, zapewniając przyjemne ochłodzenie.


Cyrkulatory oraz wentylatory: podłogowe, biurkowe, stołowe, stojące, dachowe, kanałowe, odśrodkowe i osiowe. W ofercie posiadamy również centrale wentylacyjne, regulatory obrotów oraz żaluzję.
Posiadamy towary producentów : Vents oraz Volteno

Cyrkulatory od 35W nawet do 200W, bardzo mocno chłodzą pomieszczenia.

Oferowane przez nas wentylatory cieszą się bardzo duża popularnością ze względu na swoją wydajność i duży przepływ powietrza Niezastąpiony w pomieszczeniach gdzie nie ma klimatyzacji, pomieszczeniach zamkniętych, pozbawionych stałego przepływu chłodnego powietrza. Nasze wentylatory dzięki dużej wydajności zapewniają idealną cyrkulację powietrza w pomieszczeniach zamkniętych, co szczególnie docenimy w upalne dni. Dzięki swoim gabarytom prezentowane modele dają możliwość ustawienia urządzenia według indywidualnych potrzeb. Nowoczesny design znakomicie nadaje się do dekoracji pomieszczeń, co łączy się z praktycznością urządzenia.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij