Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Wentylator osiowy 125mm standard biały cichy


263,71 PLN
Realizacja: 1-5 dni
Producent: VENTS GROUP
Kod producenta: 125QUIET
Kod kreskowy: 4824032076897
Waga: 0.780 kg
Dostawa od: 19.50 PLN
Do pobrania:
Atest higieniczny (wentylatory-domowe-quiet).pdf  
Deklaracja zgodnosci (wentylatory-domowe-quiet).pdf  
Dokumentacja techniczno-ruchowa (wentylatory-domowe-quiet).pdf  
Karta produktu (wentylatory-domowe-quiet).pdf  

Zastosowanie

 

Innowacyjne wentylatory osiowe o niskim poziomie hałasu i niskim zużyciu energii, do wentylacji wywiewnej o wydajności do 370 m3/h

Innowacyjne wentylatory wywiewne, w nowoczesnej stylistyce, zapewniające nowy poziom komfortu, przeznaczone do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych (łazienek, kuchni, węzłów sanitarnych itp.).
Maksymalny wydatek powietrza w połączeniu z niskim poziomem hałasu gwarantuje idealny mikroklimat.
Przeznaczone do montażu w ciągach wentylacyjnych lub do łączenia z kanałami wentylacyjnymi Ø100, 125, 150 mm.

 

Konstrukcja

 

Obudowa i wirnik wykonane są z wysokiej jakości tworzywa - ABS, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni UV.
Specjalnie zaprojektowana, aerodynamiczna forma wirnika o przepływie mieszanym zapewnia wysoki wydatek powietrza i niski poziom hałasu.
Króciec wylotowy pozwala wmontować wentylator w ciąg wentylacyjny lub przyłączyć do kanału wentylacyjnego Ø 100, 125, 150 mm.
Wentylator wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany zawór zwrotny, zapobiegający cofaniu się powietrza i utracie ciepła w okresie bezczynności wentylatora.
Króciec wylotowy wentylatora posiada specjalną strumienicę, która redukuje turbulencje strumienia powietrza, powoduje wzrost ciśnienia statycznego i przyczynia się do obniżenia poziomu hałasu.
Wysoka klasa ochrony IP, która czyni wentylator idealnym rozwiązaniem do wentylacji łazienek. Elektroniczne komponenty wentylatora pokryte są specjalnymi, hermetycznymi osłonami.
Wentylatory: VENTS 150 Quiet i VENTS 150 Quiet Extra dodatkowo posiadają specjalna przekładkę antywibracyjną na wewnętrznym obwodzie korpusu, redukującą wibracje od silnika.

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij