Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

VOLANTE

Przede wszystkim w wersji podtynkowej oferujemy gniazda oraz łączniki serii Volante, które są produkowane przez firmę Elektro-Plast Nasielsk. Ze względu na bardzo zróżnicowaną liczbę oraz rodzaje produktów, można wśród nich zaleźć takie, które będzie można dopasować do niemal każdej aranżacji pomieszczeń. Znajdują się wśród nich przykładowo takie akcesoria, jak ramki, w wersji podwójnej, a także potrójnej, ściemniacze czy zaślepki.

Dostępne opcje serii Volante

Spore zróżnicowanie przygotowanych typów artykułów pozwala na wybór z naszego asortymentu łączników i gniazd Volante wersji przelotowej, końcowej czy modułowej, a także innych opcji, w tym także coraz popularniejszej żaluzjowej. Poza tym, są one również produkowane w wielu barwach zarówno klasycznych, jak i niestandardowych: białej, srebrnej, grafitowej czy kremowej. W ten sposób sprawdzą się w różnych wnętrzach domowych, biurowych oraz usługowych. Są one przez nas dostarczane w krótkim czasie, z dbałością o jakość i kompletność każdej przesyłki.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij