Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

UCHWYT 13


0,14 PLN
Realizacja: Na stanie magazynowym
Producent: ELEKTROPLAST STRÓŻA
Kod producenta: --
Kod kreskowy: --
Waga: 0.020 kg
Dostawa od: 21.00 PLN
Do pobrania:
Karta katalogowa.pdf  
Deklaracja zgodności.pdf  

Oznaczenie według normy: EL-PL 005/4/2015
Rodzaj tworzywa: kopolimer etylenowo-propylenowy
Kolor: biały, szary, czarny
Palność: palne
Zakres temperatur (transport, instalacja, eksploatacja)
Temperatura minimalna: -25 C 4
Temperatura maksymalna: 60 C 1

 

Uchwyty zamykane przeznaczone są do montażu i eksploatacji instalacji wykonanych przy użyciu rur sztywnych RL, RS. Zaletą uchwytu zamykanego jest wielokrotność wymiany instalacji bez potrzeby użycia nowych uchwytów, oraz zabezpieczenie rury przed jej wypadaniem w okresie zimowym, co może być spowodowane naturalnym skurczem rury wykonanej z PVC w ujemnych temperaturach.

Uchwyty zamykane UZ produkowane są z kopolimeru etylenowo-propylenowego w kolorze białym i szarym (zbliżony do RAL 7024) oraz na życzenie klienta w czarnym.  Możliwość produkcji uchwytów odpornych na promieniowanie UV. Uchwyty zamykane UZ są uchwytami rozprzestrzeniającymi płomień: 6.5.1. w rozumieniu normy: PN-EN 61386-1:2005, IDT załącznik A (normatywny). Nie są odporne na promieniowanie UV, z tego względu producent zaleca stosowanie uchwytów w instalacjach nie narażonych bezpośrednio na promieniowanie słoneczne (wewnątrz budynków).

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij