Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

Telewizja przemysłowa

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

W dziale Telewizja Przemysłowa znajdą Państwo podstawowe produkty do stworzenia w prosty sposób i we własnym zakresie systemy alarmowe oraz systemy do monitoringu wizyjnego.
Dostawcami tych towarów jest przede wszystkim firma Orno Polska ale również firma Eura-Tech.

Jeśli chcą Państwo czuć się bezpiecznie w swoim domu, na działce lub monitorować dany obiekt to trafili Państwo idealnie. Kamery z naszej oferty można montować jak i wewnątrz tak i na zewnątrz, bezprzewodowo jak i przewodowo. Wysokiej jakości kamery z dobrą grafiką na pewno będą zadowalały a żaden złodziej nie ucieknie nie zauważalnie. System kamer łączony przez Wi-Fi na pewno sprawdzi się aby ułatwić podłączenie oraz ułatwi również śledzenie obrazu bez zbędnych przewodów.

Jeśli nie ma jakiegoś produktu który Państwo znaleźli gdzieś w sieci lub zwyczajnie szukają Państwo pomocy w doborze kamer lub systemów to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi handlowcami, pomogą, doradzą oraz wycenią indywidualnie dany asortyment.

Jeśli mogę pomóc, dzwoń nie czekaj!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij