Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Tarcza diamentowa 350 mm x 25.4 mm PHOENIX Adiam


938,49 PLN
Realizacja: 1-5 dni
Producent: ADIAM
Kod producenta: 110089
Kod kreskowy: --
Waga: 1.700 kg
Dostawa od: 19.50 PLN

ADIAM to podstawowa marka z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie maszyn i narzędzi techniki diamentowej dla budownictwa. Dziś to profesjonalne tarcze diamentowe i talerze szlifujące oraz doskonale sprawdzające się na polskim rynku konstrukcje pił stołowych.

Tarcza diamentowa PHOENIKS jest specjalistyczną tarcza do cięcia bardzo twardych płytek gresowych z przeznaczeniem na mokro. Tarcza ADIAM PHOENIX, to rozwiązanie dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie szybkie, czyste cięcie. PHOENIX wyróżnia łatwość zagłębiania się w bardzo twarde płytki i trzymanie się linii cięcia mimo dużych nakładów pracy. Udało się to uzyskać dzięki splotom laserowym w kształcie litery 'S'. Dają tarczom serii PHOENIX istotną przewagę, zdecydowanie lepsze wiązanie wody podczas cięcia na mokro, co przekłada się na możliwość jeszcze dłuższej pracy bez potrzeby stosowania częstych przerw na chłodzenie. Jest to idealny produkt dla szukających dobrej tarczy do cięcia gresu, granitu czy innych cienkich elementów o dużej twardości.

 

Charakterystyka:

- średnica 350 mm x 25.4 mm

- segment u wysokości 10 mm

- cięty materiał: granit, marmur, glazura, dachówka, twardy klinkier

- możliwość cięcia na sucho i mokro

- przeznaczone maszyny: piły stołowe lub szlifierki kątowe

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij