Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Szlifierka orbitalna AD-187 5" - 125mm ADLER


312,80 PLN
Realizacja: 1-5 dni
Producent: MAR Andrzejewski
Kod producenta: MA187
Kod kreskowy: --
Waga: 1.100 kg
Dostawa od: 19.50 PLN

Szlifierki orbitalne Adler przeznaczone są do obróbki wykańczającej powierzchni lakierowanych, jak i metalowych przed ponownym malowaniem. Zwarta budowa, łatwe manewrowanie, mała waga, regulacja prędkości, duża moc, niski poziom wibracji, ergonomiczna obudowa pokryta kompozytem, możliwość stosowania tarcz na rzep, niektóre modele posiadają możliwość podłączenia do własnego lub centralnego odciągu pyłów. Modele wyposażone w mimośrodę (funkcja oscylacji) pozwalają na uniknięcie efektu okrężnych śladów tak zwanych „swirli”.

Model AD-187 jest wyposażony w centralny system odciągania pyłu, posiada w zestawie wąż i worek na pył. Pozwala to na pracę w czystych warunkach i oszczędza czas marnowany na sprzątanie pyłów po szlifowaniu.

Wysokiej klasy silnik pneumatyczny zapewnia obroty rzędu 10500 na minutę przy jednoczesnym zmniejszeniu konsumpcji powietrza. Model AD-187 jest wyposażony w profesjonalną głowicę oscylującą obracającą się na mimośrodzie, skok oscylacji w tym modelu to 4,8mm, dzięki temu podczas szlifowania nie powstają charakterystyczne dla szlifierek bez tej funkcji okręgi.

Materiały szlifierskie są mocowane do głowicy na rzep co pozwala na stosowanie nieograniczonej ilości papierów ściernych lub gąbek posiadających rzep.

Dysk szlifierki posiada 6 otworów do odciągania pyłu, w układzie europejskim, pasującym do papierów dostępnych na naszym rynku.

Dane techniczne:

  • Nazwa narzędzia: AD-187
  • Kod towaru: MA187
  • Średnica dysku: 5 ” / 125 mm
  • Ilość obrotów: 10500 r.p.m.
  • Skok oscylacji: 4,8 mm
  • Średnie zużycie powietrza: 103 l/min
  • Maksymalne ciśnienie pracy 6,3 bar
  • Waga: 1,1 kg

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij