Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

STYCZNIKI

W ponad 100 wersjach produktu sprzedajemy styczniki, będące jednym z elementów oferowanej aparatury modułowej. W przeważającej części są one dostępne właśnie w opcji modułowej, jednak dysponujemy również produktami silnikowymi, kondensatorowymi, a także przekaźnikami termicznymi czy wszelkimi niezbędnymi do wykorzystania akcesoriami do nich. W większości nasz asortyment tworzą artykuły firmy Eti Polam, choć możemy również zaproponować elementy Legrand czy Filipowski oraz kilku innych producentów.

Podstawowa charakterystyka oferowanych styczników

W przypadku większości z dostępnych artykułów zostało w nich zastosowane połączenie śrubowe. Poza tym, mogą one pracować w zróżnicowanej temperaturze pracy, a także są przygotowane do jeszcze szerszej temperatury przechowywania, wynoszącej nawet od –40 do 80 stopni Celsjusza. Wiele z nich posiada również wbudowane styki pomocnicze, które można również zakupić u nas w ramach pojedynczych artykułów, podobnie jak cewki czy moduły. Styczniki posiadają również opcję wyposażenia w dodatkowe funkcje, takie jak chociażby blokada mechaniczna.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij