Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym , montaż na szynie


77,74 PLN
Realizacja: Na stanie magazynowym
Producent: FILIPOWSKI
Kod producenta: ST25-20-M
Kod kreskowy: 5902431673837
Waga: 0.072 kg
Dostawa od: 21.00 PLN
Do pobrania:
Karta katalogowa.pdf  

Opis produktu

Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym
Prąd 25 A.
Napięcie 250 V AC.


Elektromagnetyczny stycznik  w obudowie modułowej. Bezpośredni  montaż na szynie 35 mm.

Styczniki elektromagnetyczne w obudowach modułowych do bezpośredniego montażu na szynie 35 mm. Dodatkowy manipulator na czole pozwala na ręczne sterowanie stykami stycznika (niezależnie od stanu cewki) – pozwala to na ręczne załączanie lub rozłączanie obwodów, np. podczas prac instalacyjnych/ konserwacyjnych.

Działanie

Działanie stycznika uzależnione jest od ustawienia przełącznika trybu pracy:

Pozycja „I” (górna pozycja)
Jeżeli cewka stycznika nie jest zasilona, to styki stycznika są zamknięte. Po podłączeniu zasilania stycznika przełącznik przestawia się samoczynnie w pozycję „Auto” i od tego momentu
działa w trybie automatycznym. Aby zablokować styki w pozycji załączonej niezależnie od zasilania stycznika, to w pozycji „I” należy przesunąć w lewo żółtą dźwignię blokady.Pozycja „Auto” (środkowa pozycja)
Podanie zasilanie załącza stycznik i zamyka styki. Po odłączeniu zasilania następuje wyłączenie stycznika i otwarcie styków.Pozycja „O” (dolna pozycja)
Styki stycznika pozostają otwarte niezależnie od obecności napięcia zasilania.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij