Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym , montaż na szynie 63A, styki 4NO


168,26 PLN
Realizacja: 1-5 dni
Producent: FILIPOWSKI
Kod producenta: ST63-40-M
Kod kreskowy: 5902431674018
Waga: 0.072 kg
Dostawa od: 21.00 PLN
Do pobrania:
deklaracja zgodności.pdf  
karta katalogowa.pdf  

Opis produktu

Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym
Prąd 63 A.
Napięcie 250 V AC.
Montaż na szynie 35 mm.

Ręczne sterowanie stykami stycznika

Stycznik ST63-40-M wyposażyliśmy w dodatkowy manipulator na froncie urządzenia. Pozwala na ręczne sterowanie stykami stycznika (niezależnie od stanu cewki). Dzięki temu można ręcznie załączać lub rozłączać obwody. Jest to dobre rozwiązanie podczas prac instalacyjnych/ konserwacyjnych.

Działanie stycznika 

Działanie stycznika uzależnione jest od ustawienia przełącznika trybu pracy:

Pozycja „I” (górna pozycja)
Jeżeli cewka stycznika nie jest zasilona, to styki stycznika są zamknięte. Po podłączeniu zasilania stycznika przełącznik przestawia się samoczynnie w pozycję „Auto” i od tego momentu
działa w trybie automatycznym. Aby zablokować styki w pozycji załączonej niezależnie od zasilania stycznika, to w pozycji „I” należy przesunąć w lewo żółtą dźwignię blokady.Pozycja „Auto” (środkowa pozycja)
Podanie zasilanie załącza stycznik i zamyka styki. Po odłączeniu zasilania następuje wyłączenie stycznika i otwarcie styków.Pozycja „O” (dolna pozycja)
Styki stycznika pozostają otwarte niezależnie od obecności napięcia zasilania.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij