Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

SPAWALNICTWO

Spawarki i półautomaty spawalnicze, przecinarki plazmowe to urządzenia które jeszcze niedawno znajdowały się w zakładach pracy niedostępny dla majsterkowiczów. Lincoln, Esab, Bester, Magnum, Best to wiodący producenci w dziedzinie spawalnictwa.

Obecnie każdy z odrobiną wiedzy i chęcią spawania, może sam popróbować własnych sił kupując u nas półautomat spawalniczy lub inwerterową spawarkę. Oferujemy spawarki do spawania elektrodami w otulinie MMA w zakresach do 250A oraz półautomaty spawalnicze o zakresie spawania do 300A.

Sprzętem zakupionym w naszym sklepie w zależności od metody (MMA, MIG-MAG, TIG ) możecie Państwo spawać wszystkie typy stali, aluminium, miedzi i innych. O dobre i szybkie cięcie blach grubości ponad 20 mm zadba przecinarka plazmowa Cut firmy Magnum.

W ofercie znajdują się też materiały eksploatacyjne takie jak elektrody otulone, elektrody wolframowe, drut spawalniczy, pręty czy butle z gazem. Dodatkowo znajdziecie Państwo artykuły zabezpieczające podczas spawania, koce spawalnicze, rękawice, maski czy też przyłbice.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij