Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

Słupy i maszty

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

SŁUPY I MASZTY

W naszej ofercie posiadamy również słupy aluminiowe oraz z tworzywa sztucznego (stylowe) - światowego producenta Rosa, z przeznaczeniem do mocowania opraw ulicznych, parkowych i specjalnego przeznaczenia (np. maszty). Słupy są mocowane do podłoża przy pomocy fundamentów lub wkopywane w ziemię o wysokościach od 2m do 11m. Producent oferuje szeroką kolorystykę anodowania powierzchni słupa i wysięgników. Słupy mogą posiadać wnękę do mocowania tabliczek bezpiecznikowych.

Dla potrzeb energetyki posiadamy w ofercie także żerdzie wirowane które znajdują zastosowanie jako podpory dla napowietrznych i napowietrzno-kablowych linii elektro-energetycznych i telekomunikacyjnych, nasłupowych stacji transformatorowych, jako konstrukcję wsporcze elektrycznej trakcji kolejowej, tramwajowej, wież odgromowych, radiowych i innych konstrukcji wsporczych. Jako najważniejsze parametry techniczne należy wymienić: mrozoodporność, projektowany okres użytkowania 50lat, niska nasiąkliwość, klasa ekspozycji XC4, XF2 wg normy PN-EN 206-1:2003. Również w pełnej kolorystyce i o różnych wysokościach.

Odnośnie spraw technicznych takimi jaki jest transport lub jakieś dokładniejsze informację prosimy o kontakt z naszymi handlowcami w celu ustaleniu szczegółów i "dopięcia" ewentualnego zamówienia na "ostatni guzik". ZAPRASZAMY

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij