Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

REGULATORY TEMPERATURY

W wersjach z sondą lub bez jej zastosowania dostępne są w naszej ofercie regulatory temperatury, dzięki którym można w wygodny i jednocześnie precyzyjny sposób zarządzać różnorodnymi urządzeniami grzewczymi zarówno w warunkach domowych, jak i w przestrzeni publicznej. Tym, co je charakteryzuje, jest przede wszystkim możliwość ustawienia kilku lub kilkunastu wpisów zarówno w dni robocze, jak i w weekendy czy szeroki zakres regulacji zakładanego ciepła.

Inne możliwości pracy regulatorów temperatury

W zależności od wyboru konkretnego urządzenia spośród kilkudziesięciu propozycji, którymi dysponujemy dla naszych klientów, możemy zaproponować chociażby opcję blokady aktualnie wprowadzonych ustawień. Są one dostępne w wersji analogowej lub w cyfrowej, w tym także jako termostaty bezprzewodowe lub jako urządzenia o znacznie szerszych możliwościach. Wówczas możliwe jest również za ich pomocą chociażby regulowanie poziomem wilgotności powietrza, ale też wykrywanie lodu czy śniegu w rynnach, co jest ważnym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij