Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Przekaźnik sterowania radiowego nadajnik - pilot dwurzyciskowy


92,50 PLN
Realizacja: 1-5 dni
Producent: FILIPOWSKI
Kod producenta: RS-P2
Kod kreskowy: 5908312594482
Waga: 0.025 kg
Dostawa od: 21.00 PLN
Do pobrania:
Instrukcja.pdf  
Deklaracja zgodności.pdf  

Przeznaczenie
Elektroniczne przekaźniki radiowe służą  do zdalnego sterowania bram, rolet, oświetlenia, uzbrajania systemów alarmowych, itp. System zdalnego sterowania składa się z nadajnika i odbiornika (przekaźnik). Istnieje możliwość współpracy wielu nadajników z jednym odbiornikiem oraz  pojedynczego nadajnika z wieloma odbiornikami.
 

 
 

Pilot RS-P... współpracuje z dedykowanymi urządzeniami produkcji F&F: odbiornikiem monostabilnym RS-407M i odbiornikiem bistabilnym RS-407B.

Działanie
Impuls spowodowany naciśnięciem przycisku na pilocie powoduje przesłanie kodowanego sygnału do odbiornika. Pilot posiada zabezpieczenie przed zerwaniem transmisji po puszczeniu przycisku. Dzięki temu nawet najkrótsza aktywacja funkcji powoduje transmisje pełnej ramki danych. Transmisja danych z pilota sygnalizowana jest miganiem czerwonej LED na pilocie. Istnieje możliwość współpracy wielu pilotów z jednym odbiornikiem oraz pojedynczego nadajnika z wieloma odbiornikami.
      

Dane techniczne

typ:  
     RS-P1  jednoprzyciskowy
     RS-P2 dwuprzyciskowy
     RS-P3 trzyprzyciskowy
     RS-P4  czteroprzyciskowy
zasilanie 12V
bateria  A23
częstotliwość  868MHz
kodowanie Keelog®
sygnalizacja nadawania LED czerwona
temperatura pracy  -25÷50°C
kolor czarny
wymiary 30×68×14mm

    
 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij