Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

PRZEDŁUŻACZE I ROZGAŁĘŹNIKI

Przede wszystkim w wersji bębnowej, ogrodowej czy mieszkaniowej proponujemy bardzo rozbudowaną ofertę przedłużaczy oraz rozgałęźników. Na dostępny asortyment składają się również gniazda przenośne oraz meblowe, ale też akcesoria, które będą przydatne podczas użytkowania urządzeń z tej kategorii, w tym przykładowo bębny. Gwarancją solidności jest możliwość zakupu artykułów od czołowych producentów z branży - Plastrol, Orno Polska, Legrand, a także wielu innych marek.

Najważniejsze zalety naszych przedłużaczy i rozgałęźników

Dbamy o to, by dostarczać rozwiązania wielofunkcyjne, które można zastosować w różnych miejscach, zarówno do celów prywatnych, jak do wykorzystania przemysłowego, także o zróżnicowanej długości. Są to też elementy zapewniające bezpieczeństwo użytkownikom, a także obsługiwanym przez nie sprzętom, dzięki chociażby wykorzystaniu ochrony przeciwprzepięciowej urządzeń elektrycznych. Mamy również bardzo wygodne w użytkowaniu przedłużacze i rozgałęźniki sterowane za pomocą pilota.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij