Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Przedłużacz 5-krotny 2P+Z z wyłącznikiem , 1,5m H05VV-F 3x1,5mm2, Imax=16A, płaska wtyczka, czarny


18,55 PLN
Realizacja: Na stanie magazynowym
Producent: ORNO POLSKA
Kod producenta: ES-7/B/1,5
Kod kreskowy: 5908254829956
Waga: 0.450 kg
Dostawa od: 21.00 PLN

Przedłużacze domowe, to praktyczne urządzenia, które zawsze warto mieć pod ręką. Służą do przedłużania dostępności prądu w miejscach odległych od gniazda sieciowego, a dodatkowo mogą też pełnić funkcję rozgałęźnika. Umożliwiają jednoczesne podpięcie kilku urządzeń do pojedynczego źródła prądu.

Przedłużacz listwowy z powodzeniem wykorzystasz na biurku, do komputera, lampek choinkowych albo podczas wiosennych porządków. W bezpieczny i łatwy sposób używaj swoich urządzeń tam, gdzie tylko chcesz.

Przedłużacz 5-krotny, to łatwe w użytku i bezpieczne rozwiązanie przeznaczone dla biur i gospodarstw domowych. Produkt w kolorze czarnym, wyposażony w: 5 gniazd sieciowych 2P+Z typu francuskiego, przewód H05VV-F 3x1,5 mm2, o długości 1,5m, płaską wtyczkę z wygodnym uchwytem, przesłony torów prądowych, podświetlany włącznik dwutorowy, wygodną zawieszkę, jeżeli potrzebujesz np. powiesić listwę na ścianie, izolację PCV.

Dodatkowo przedłużacz posiada stopień ochrony IP20 (do użytku wewnątrz budynków) oraz jest wykonany tak, aby maksymalnie ograniczać przypadkowy i niepożądany dostęp do elementów niebezpiecznych urządzenia, np. dzieci.

Płaska wtyczka pozwala na łatwe podpięcie przedłużacza, a oprócz tego, zapobiega przypadkowym uszkodzeniom, zagięciom czy złamaniem kabla, nawet tam, gdzie dysponujemy ograniczoną ilością miejsca. Bez obaw możemy też dosunąć meble do samej ściany. Wygodny uchwyt z kolei pozwala przytrzymać, łatwo wypiąć lub wpiąć ją do źródła prądu.

Listwa zasilająca przystosowana jest do maksymalnego obciążenia 3680W. Przedłużacze do prądu Virone znajdziesz w dwóch praktycznych kolorach: czarnym i białym.

Sprawdź też warianty przedłużaczy listwowych - o innej długości kabla, liczbie gniazd, z włącznikiem lub w innym kolorze.

 

Parametry techniczne

Informacje ogólne:
Kształt korpusu: Prostokątny
Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): 5
Przesłony torów prądowych: tak
Z przełącznikiem wł./wył.: TAK
Napięcie zasilania [V]: 230
Częstotliwość [Hz]: 50
Prąd znamionowy [A]: 16
Maks. Obciążenie [W]: 3680
Liczba przewodów: 3
Przekrój poprzeczny przewodu [mm2]: 1.5
Długość kabla zasilającego [m]: 1.5
Rodzaj kabla: H05VV-F
Typ izolacji: PVC
Materiał: Tworzywo sztuczne
Gatunek materiału: Tworzywo termoplastyczne
Wykończenie powierzchni: Matowy
Kolor: czarny
Stopień ochrony [IP]: IP20
Obrócona wkładka centralna: tak
Kątowo obrócona wkładka centralna [°]: 45°
Zakres temperatury pracy [C°]: -10 do +40
Wymiary - szerokość [mm]: 81
Wymiary - wysokość [mm]: 335
Wymiary - głębokość [mm]: 59
Waga [kg]: 0.307
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij