Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

POMPY CIEPŁA

Zapewniamy zarówno kompletne pompy ciepła, jak i urządzenia z nimi współpracujące oraz części systemu, takie jak chociażby dynamiczne grzejniki rewersyjne, czy jednostki wewnętrzne lub zewnętrzne, które są produkowane przez firmę Atlantic Polska. W naszej ofercie można znaleźć sprzęt, które może pracować w różnych trybach pracy, w tym zarówno z maksymalną oszczędnością energii, specjalnym zakresie działania przystosowanym do braku obecności domowników czy możliwością komfortowej pracy z wykorzystaniem najwyższych parametrów.

Ważne cechy dostępnych pomp ciepła

Wykorzystywane przez nas urządzenia charakteryzują się chociażby możliwością zastosowania trybu diagnostyki własnej, dzięki której możliwe jest łatwe ustalenie przyczyny powstawania usterki w pracy sprzętu. Poza tym zapewniają one cichą, przyjemną dla domowników pracę, a bardzo przydatne jest również zastosowanie zegara oraz kalendarza czasowego, dzięki którym w łatwiejszy sposób możliwe jest zaprogramowanie określonych funkcji wykorzystywanych w budynku pomp ciepła.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij