Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

POMPY CIEPŁA

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

Pompy ciepła

 

Interesuje Cię wysokiej jakości pompa ciepłaInternetowy sklep elektrononline oferuje wysokiej jakości urządzenia o wysokiej wydajności, które sprawdzą się w Twoim gospodarstwie domowym. Pompy ciepła stanowią ekologiczne źródło zielonej energii i cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku grzewczym. Aktualnie tego typu produkty stanowią jeden z najskuteczniejszych i najbardziej oszczędnych sposobów podgrzewania wody użytkowej i ogrzewania budynków. Zapraszamy do przeglądania oferty, w której znajdziesz nowoczesne urządzenia renomowanych producentów.

 

Jakie są rodzaje pomp ciepła?

 

Na rynku znaleźć można kilka rodzajów pomp ciepła, między innymi pompy gruntowe, pobierające ciepło z gruntu. Tego typu urządzenia charakteryzują się dużą wydajnością i efektywnością. Popularnym rodzajem są pompy ciepła powietrze-woda, które wykorzystują powietrze, znajdujące się na zewnątrz budynku. Jest to chętnie wybierany rodzaj pompy ciepła, ponieważ nie wymaga dużych inwestycji początkowych.

 

Proponujemy szeroki wybór pomp ciepła powietrze-woda znanej polskiej marki Atlantic Polska. Są to urządzenia wyróżniające się wysokim współczynnikiem efektywności energetycznej. W trybie ogrzewania pompy pobierają ciepło z naturalnej energii środowiska ( z powietrza) i dzięki odpowiedniemu czynnikowi chłodniczemu oraz sprężeniu, przekazują to ciepło do wody użytkowej. Ciepłą wodę można następnie wykorzystać do ogrzania domu.

 

Pompy ciepła a elektrooszczędność

 

Oferując pompy ciepła sklep Elektroononline stawia na energooszczędność. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze wzrostu popularności urządzeń, korzystających z energii odnawialnej oraz korzyści, jakie niosą ze sobą takie inwestycje. Ze względu na to, że ciepło, pobierane ze środowiska, jest całkowicie darmowe, na dłuższą metę pompy ciepła stanowią rozwiązanie wyjątkowo ekonomiczne.

 

Pompy ciepła a ekologia

 

Pompa ciepła uważana jest za najbardziej ekologiczną opcję ogrzewania budynków. Nie generuje żadnych zanieczyszczeń ani spalin. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji wszystkie osoby, którym zależy na ekologicznych rozwiązaniach ogrzewania budynków.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij