Elektron Online
Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Półbuty robocze S3 SRC, bez metalu, rozmiar 42, CE, 82-053 Neo Tools


142,35 zł
Czas realizacji: 1-5 dni
Producent: TOPEX
Kod producenta: 82-053
Kod kreskowy: 5907558421071
Waga: 2.000 kg
Dostawa od: 15.00 zł

Półbuty robocze S3 SRC, bez metalu, rozmiar 42, CE, 82-053 Neo Tools.

 

Zamszowe półbuty robocze to produkt należący do kategorii obuwia bezpiecznego S3 SRC wg normy EN ISO 20345. Półbuty NEO przeznaczone są do ochrony stóp użytkownika przed urazami, które mogą powstawać w czasie wypadków. Wyposażone są w kompozytowe podnoski zaprojektowane tak, aby zapewniały ochronę przed uderzeniami z energią równą 200J i przed ściskaniem równym co najmniej 15kN, antypoślizgową, odporną na ścieranie podeszwę z systemem absorbującym wstrząsy, oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne, odporną na poślizg na podłożu ceramicznym pokrytym roztworem laurylosiarczanu sodu (SLS) i na podłożu ze stali pokrytym glicerolem.

Obuwie posiada zintegrowaną wkładkę antyprzebiciową, zabezpieczającą przed przebiciem od podłoża oraz wkładkę antyelektrostatyczną. Ich wodoodporność podnosi komfort pracy w trudnych warunkach. Zalecane na stanowiska pracy, w magazynach, na budowach, zakładach mechanicznych oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi wymóg stosowania obuwia bezpiecznego w swej klasie ochrony. Wyrób został poddany ocenie zgodności i spełnia standardy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

 

Cechy produktu:

- Rozmiar 42

- Wodoodporny materiał

- Podeszwa odporna na ścieranie

- Właściwości antyelektrostatyczne

- Podeszwa antypoślizgowa

- Podnosek odporny na uderzenie z siłą 200J

- System absorbujący wstrząsy

- Podeszwa odporna na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne

- Obuwie bez elementów metalowych

- Kompozytowa wkładka antyprzebiciowa

- Kategoria obuwia S3 SRC

 

Opinie klientów

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij