Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Półautomat spawalniczy MIG 280MMA IGBT 280A/60%, zasilanie 400V Magnum


2 969,00 PLN
Producent: FIRMA SPAW
Kod producenta: MIG 280MMA IGBT
Kod kreskowy: --
Waga: 52.000 kg
Dostawa od: 75.00 PLN
Do pobrania:
Instrukcja obsługi.pdf  

MIG 280 IGBT – MMA jest półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG) oraz aluminium i jego stopów. Urządzenie posiada możliwość spawania elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, kwaśne).

MIG 280 IGBT – MMA znajduje zastosowanie w warsztatach ślusarskich jak i w warsztatach naprawczych. Umożliwia spawanie stalowymi drutami spawalniczymi o średnicy 0,8 - 1,0 mm oraz elektrodami otulonymi o średnicy 1,6 – 3,25 mm.

Urządzenie wyposażone jest w  przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający przed nadmiernym nagrzewaniem się. Źródło prądu zostało zbudowane na tranzystorach IGBT zapewniających minimum zakłóceń  elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Bardzo wysoka wydajność, przekładająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii oraz wysoka częstotliwość przełączania, zapewniają błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

W zestawie znajdują się przewody spawalnicze MMA (elektrodowy + masowy) oraz przewód MIG/MAG MB25 3mb.

 

Parametry techniczne:

- prąd spawania MIG/MAG: 280A

- prąd spawania MMA: 200A

- sprawność MIG/MAG i MMA: 60%

- pobór mocy: 9,2 kVA

- napięcie zasilania (V): 3 x 400/50

- zabezpieczenie prądowe: 20A

- zakres regulacji: płynny

- max. wielkość szpuli: 15 kg

- szczelność obudowy: IP 21

- waga: 52 kg

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij