Elektron Online
Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Półautomat spawalniczy MIG 145 MMA, 120A/60% do drutu samoosłonowego Magnum


730,01 zł
Czas realizacji: 7-16 dni
Producent: FIRMA SPAW
Kod producenta: MIG 145 MMA
Kod kreskowy: --
Waga: 5.500 kg
Dostawa od: 16.00 zł

Półautomat spawalniczy MIG 145 MMA, 120A/60% do drutu samoosłonowego Magnum.

 

Urządzenie z serii MAGNUM jest półautomatem spawalniczym przeznaczonym do ręcznego, elektrycznego spawania stali drutem samo-osłonowym (metoda FCAW Flux-Cored Arc
Welding). Teraz już z funkcją MMA!


Metoda FCAW to spawanie łukowe drutem rdzeniowym (proszkowym). Jest to metoda spawania podobna do metody MIG/MAG, z tą różnicą, że drut jest wewnątrz wypełniony topnikiem lub substancją chemiczną wytwarzającą podczas spawania gazy ochronne.

Spawanie metodą FCAW łączy w sobie zalety zarówno spawania elektrodą otuloną jak i metodą MAG: bardzo duża wydajność (nie potrzeba częstej zmiany elektrody) można spawać także na zewnątrz pomieszczeń (topnik dodatkowo chroni także przed utlenieniem spoiny) spawacz nie musi mieć bardzo wysokich kwalifikacji.

Przeznaczone jest do wszelkiego rodzaju prac spawalniczych, w warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych, blacharskich, gospodarstwie rolnym itp.

Źródło prądu zostało zbudowane na tranzystorach IGBT zapewniających minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu, mniejsze zużycie.

 

Dane techniczne:

Zasilanie 230V/50Hz
Sprawność 60 %
Prąd spawania MMA 120 A
Spawanie bez gazu Tak
Stosowane masy szpul 1 kg
Średnica drutu 0.8/0.9 mm
Zabezpieczenie obudowy IP23
Chłodzenie wentylator
Waga 5,5 kg

 

 

Opinie klientów

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij