Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Oddział - Płock

 

Punkt odbioru w Płocku
Tytan
Salon Techniczny

ul. Rembielińskiego 10

24 264 70 21

 

 

 

 

 

 

    

W Płocku możecie Państwo odwiedzić nasz sklep z narzędziami TYTAN, dzięki naszej szerokiej działalności możecie jednak Państwo skorzystać również z oferty naszego sklepu online www.elektrononline.pl, który poniekąd pełni funkcję hurtowni elektrycznej w Płocku. Integracja tych dwóch biznesów pozwala nam na kompleksowe zaopatrzenie Państwa w każdy niezbędny sprzęt.

Płock to miasto w Polsce położone na Pojezierzu Dobrzyńskim, nad Wisłą, w Kotlinie Płockiej. Miasto skupia ponad 120 tysięcy mieszkańców, którzy wielokrotnie potrzebują zaopatrzenia w elektronarzędzia, narzędzia budowlane oraz produkty elektryczne. Nasz sklep z narzędziami, a jednocześnie internetowa hurtownia elektryczna jest więc miejscem potrzebnym, w którym można znaleźć sprzęt do tworzenia różnego rodzaju instalacji i połączeń elektrycznych oraz wiele innych produktów. Naszą ofertę cały czas aktualizujemy, wzbogacając asortyment w szereg akcesoriów elektrycznych oraz nowoczesny sprzęt znanych marek. Zachęcamy wszystkich klientów do współpracy z naszym sklepem. Zapewniamy nie tylko dobre ceny, ale też profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru tego, czego Państwo potrzebujecie, a także wykorzystania wybranych towarów w praktyce.

Sklep z narzędziami w Płocku TYTAN– co u nas znajdziesz?

Sklep z narzędziami TYTAN w Płocku (hurtownia elektryczna w Płocku) oferuje wszystkim osobom zainteresowanym sprzęt budowlany, elektronarzędzia oraz akcesoria elektryczne wysokiej klasy. U nas znajdziesz między innymi:

 • kable;
 • gniazda;
 • pełne systemy do instalacji;
 • aparatura elektryczna;
 • agregaty budowlane.
 • drabiny,
 • rusztowania
 • włączniki i wyłączniki;
 • oświetlenie;
 • oprawy oświetleniowe;
 • akcesoria do kabli.

W naszym sklepie możecie Państwo znaleźć wszystko, czego potrzebujecie. Zapraszamy wszystkie osoby, poszukujące profesjonalnych akcesoriów elektrycznych, narzędzi budowlanych do odwiedzin naszego sklepu z narzędziami TYTAN. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt oraz zachęcamy do kontaktu z obsługą klienta. Nasz zespół posiada odpowiednie doświadczenie, związane z różnego rodzaju produktami elektrycznymi i chętnie doradzi w wyborze.

Asortyment w naszym sklepie z narzędziami „ TYTAN” w Płocku jest bardzo bogaty. Znajdziecie w nim Państwo: agregaty prądotwórcze jedno i trójfazowe FOGO, PRAMAC, profesjonalne agregaty malarskie KOMATZ, kompresory i klucze pneumatyczne takich firm jak AIRPRESS, ADLER. Oprócz tego na naszych sklepowych półkach można znaleźć narzędzia MAGNUM i BOSH.

Wyposażenie dla każdego domu i firmy w sklepie z narzędziami TYTAN

Nasz sklep z narzędziami w Płocku TYTAN to dobre miejscedo zakupu potrzebnych akcesoriów elektrycznych i innych narzędzi budowlanych. Każdy znajdzie u nas coś, co może przydać się w domu lub firmie, między innymi sprzęt do instalacji elektrycznych, jak również osprzęt do zapewnienia odpowiedniego oświetlenia w przestrzeni domowej. Hurtownia elektryczna Płock czyli nasz sklep z narzędziami oferuje produkty topowych marek takich jak BOSH, MAGNUM, KOMATZ i inne.

Hurtownia elektryczna Płock czyli nasz sklep z narzędziami to miejsce, do którego warto zajrzeć, poszukując odpowiedniego sprzętu do prac budowlanych i innych akcesoriów elektrycznych do domu. Standardowy sklep elektryczny może nie być odpowiednio wyposażony, a co więcej, ceny w takim punkcie zazwyczaj są konkurencyjne względem zwykłych hipermarketów. Hurtownia elektryczna Płock czyli nasz sklep z narzędziami ma szerszy asortyment, a co więcej, nasze produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych.

Hurtownia elektryczna Płock – fachowa obsługa i doradztwo

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które nie tylko potrzebują odpowiednich produktów, ale też poszukują fachowego doradztwa w zakresie doboru i użycia poszczególnych elementów. Cechuje nas doświadczenie i zaangażowanie w pracę. Dzięki temu możecie Państwo uzyskać informacje, dotyczące nie tylko samego towaru, ale też zasad działania i zachowania bezpieczeństwa podczas wykorzystania poszczególnych produktów . Naszą ofertę kierujemy do wszystkich.

Z naszej strony zapewniamy nie tylko wysoką jakość produktów, ale też miłą obsługę. Z nami możecie Państwo wyposażyć swój sklep elektryczny w produkty, które wzbogacą ofertę, uzupełnić firmowy sprzęt budowlany ale również zadbać o niezbędny sprzęt w każdym domu. W naszym sklepie w Płocku posiadamy oświetlenie led, przewody, kable oraz innego rodzaju osprzęt, który pomoże w pracy osobom prywatnym i przedsiębiorstwom z różnych branży.

Zachęcamy wszystkich chętnych do skorzystania z usług hurtowni elektrycznej w Płocku czyli naszego sklepu z narzędziami. Oferujemy szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij