Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

Oprawy LED

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

Oprawy Led

Proponowane oprawy LED zostały pogrupowane wg. zastosowania i producentów, aby ułatwić Państwu znalezienie najlepszego modelu.

W tej kategorii znajdą państwo począwszy od naświetlaczy po różnego rodzaju oprawy, ale też niezbędny asortyment to ich mocowania. Głównymi naszymi dostawcami są firmy: Led Pol, Anlux, Ideus, Elum, Kanlux V-TAC, Emos, Wojnarowscy, Norlys i Intelight.

Korzystając z oferty naszego sklepu możecie Państwo oświetlić każdy rodzaj pomieszczeń: mieszkania, hale produkcyjne, magazyny, sale sportowe, sklepy, stacje paliw. Dzięki zastosowaniu źródła światła LED oferowane przez nas oprawy zużywają znacznie mniej energii niż modele ze źródłem tradycyjnym. W konsekwencji zapewnia to niższe koszty eksploatacji, co jest widoczne na rachunkach za zużycie prądu w obiekcie domowym bądź przemysłowym.

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w doborze oświetlenia, jak również dokonać szybkiej wyceny produktów, które nie są obecnie częścią zamieszczonego poniżej asortymentu.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij