Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

OGRODOWE

O długości obejmującej od 10 do nawet 40 metrów, z możliwością wyboru koloru czarnego czy pomarańczowego, a także zastosowania 1 lub 2 gniazd dostępne są nasze przedłużacze ogrodowe. Dzięki temu można dopasować je swobodnie zarówno do wielkości terenu, jak i planowanych prac, które będą w nim wykonywane. Dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że są one także bezpieczne w stosowaniu.

Zalety przedłużaczy ogrodowych

Oprócz już wymienionych wcześniej możliwości zróżnicowania, charakteryzują się one również różnorodnymi typami izolacji, które zostały w nich zastosowane. Posiadamy artykuły elektryczne, które pod tym kątem zostały wykonane z wykorzystaniem gumy, neoprenu, ale także w wersjach specjalistycznych poliuretanu. W przypadku rozwiązań dostosowanych do szczególnych wymagań, można również znaleźć przedłużacze ogrodowe, które będą dodatkowe zabezpieczone na działanie olejów czy smarów. Podobne działanie można przypisać artykułom bryzgoszczelnym, które chronią także przed dostaniem się do środka gniazda wody.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij