Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Odkurzacz wielofunkcyjny 1-silnikowy OW1S50L 1400W 50L z gniazdkiem BEST


781,15 PLN
Producent: BEST Tools
Kod producenta: OW1S50L
Kod kreskowy: 59020828500
Waga: 11.000 kg
Dostawa od: 21.00 PLN
Do pobrania:
Instrukcja obsługi.pdf  
Karta katalogowa.pdf  

Bezworkowy odkurzacz warsztatowy przeznaczony do pracy na sucho i mokro. Wyposażony w silnik o mocy 1400W oraz pojemnik na nieczystości ze stali nierdzewnej o pojemności 50L. Odkurzacz posiada automatyczne gniazdo zanikowe umożliwiające podłączenie urządzeń zewnętrznych. Maksymalna moc narzędzi to 2000W.

Urządzenie posiada funkcję nadmuchu uruchamianą automatycznie poprzez podłączenie węża elastycznego do odpowiedniego wylotu. Odkurzacz warsztatowy służy do odsysania tradycyjnych nieczystości zarówno stałych jaki płynnych. Zastosowane w podstawie otwory pozwalają na łatwe osadzanie w nich akcesoriów dzięki czemu odkurzacz jest praktycznym i wygodnym narzędziem pracy.

Estetyczny wygląd pozwala na wykorzystanie urządzenia również w hotelach, biurach i innych miejscach użyteczności publicznej.

Nie należy zbierać odkurzaczem przedmiotów łatwopalnych i wybuchowych, takich jak żarzące się papierosy czy benzyna. Nie należy zbierać również przedmiotów ostrych oraz materiałów budowlanych, które łatwo przylegają do filtra, takich jak proszek wapienny, zaprawa i proszek grafitowy.

 

Parametry techniczne:

Zasilanie: 230V

W zestawie:

Moc: 1400W

wąż karbowany 2.5m

Zbiornik: 50L

rura teleskopowa 485-785mm

Śr. zbiornika: 350mm

szczotka podłogowa

Przepływ powietrza: 40L/sek

szczotka mała okrągła

Siła ssąca: >=17kPa

ssawka szczelinowa

Funkcja nadmuchu: TAK

filtr stożkowy

Gniazdo elektryczne 2000W

filtr HEPA

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij