Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Odkurzacz wielofunkcyjny 1-silnikowy OW1S15L 1200W 15L BEST


313,65 PLN
Realizacja: 1-5 dni
Producent: BEST Tools
Kod producenta: OW1S15L
Kod kreskowy: --
Waga: 5.600 kg
Dostawa od: 21.00 PLN
Do pobrania:
Instrukcja obsługi.pdf  
Karta katalogowa.pdf  

Odkurzacz wielofunkcyjny służy do odsysania tradycyjnych nieczystości zarówno stałych jak i płynnych. Zastosowane w podstawie otwory pozwalają na łatwe osadzanie w nich akcesoriów dzięki czemu odkurzacz jest praktycznym i wygodnym narzędziem pracy. Estetyczny wygląda pozwala na wykorzystanie urządzenia również w hotelach, biurach i innych miejscach użyteczności publicznej.

Nie należy zbierać odkurzaczem przedmiotów łatwopalnych i wybuchowych, takich jak żarzące się papierosy czy benzyna. Nie należy zbierać również przedmiotów ostrych oraz materiałów budowlanych, które łatwo przylegają do filtra, takich jak proszek wapienny, zaprawa i proszek grafitowy.

Odkurzacz wielofunkcyjny przeznaczony do pracy na sucho i mokro. Wyposażony w silnik o mocy 1200W oraz pojemnik na nieczystości ze stali nierdzewnej o pojemności 15L. Odkurzacz posiada funkcję nadmuchu uruchamianą automatycznie poprzez podłączenie węża elastycznego do odpowiedniego wylotu.

 

Parametry techniczne:

Zasilanie: 230V

Wyposażenie:

Moc: 1200W

wąż karbowany 1.5m

Zbiornik: 15L

rura łączona 2 częściowa

Średnica zbiornika: 300mm

szczotka podłogowa

Przepływ powietrza: 30L/s

szczotka mała okrągła

Siła ssąca: >=17kPa

ssawka szczelinowa

Funkcja nadmuchu

filtr HEPA

worek papierowy

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij