Elektron Online
Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
KATEGORIE PRODUKTÓW

MINISZLIFIERKI

Wykonywanie końcowej obróbki przedmiotów o niewielkich kształtach w sprawny sposób umożliwiają miniszlifierki. Są to w większości urządzenia produkowane przez firmę Bosch, które w ramach przygotowanych zestawów posiadają również dodatkowe akcesoria dostarczane przez markę Dremel. Oferujemy również narzędzia Graphite firmy Topex. Oba rodzaje sprzętu, dzięki renomowanym producentom, to zapewnienie dobrej jakości oraz funkcjonalności. W celu wygodnego ich przechowywania, a także możliwości transportu są one umieszczane w pojemnej walizce.

Możliwości wszechstronnego wykorzystania sprzyja niewielka waga produktu. Miniszlifierki to opcja wykonania wielu działań w ramach obrabiania przedmiotów. Nadają się one chociażby do: cięcia, wiercenia oraz innych prac budowlanych. Sprzyjają temu różne rodzaje przystawek oraz akcesoriów, które pozwolą na wykonywanie dodatkowych działań.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij