Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

MIMO 2 LED BASIC 1230mm 3600lm IP66 840 (27W) INW


150,06 PLN
Realizacja: 1-5 dni
Producent: LENA LIGHTING
Kod producenta: 100840/P
Kod kreskowy: --
Waga: 2.300 kg
Dostawa od: 21.00 PLN
Do pobrania:
Certyfikat CE.pdf  
document.pdf  

Charakterystyka:
MIMO 2 LED BASIC reprezentuje nową generację oprawy hermetycznej LED o bardzo wysokiej szczelności IP66. W oprawie zastosowano nowoczesne koncepcje poprawiające rozkład światła i bilans temperaturowy. Projektując ją wykorzystano jednocześnie sprawdzone rozwiązania, wpływające na wysoką sprawność i trwałość oraz wydajne panele LED GO!, oferujące gwarancję najlepszego wymaganego poziomu oświetlenia i oszczędność energii do 66%. Wielowarstwowy klosz został wykonany z poliwęglanu odpornego na promienie UV.

Zastosowanie:
Wielofunkcyjna oprawa LED przeznaczona jest do zastosowania w obszarach o zwiększonym zapyleniu i wilgotności. Szczególnie sprawdzi się w warunkach przemysłowych, na parkingach (podziemnych i wielopoziomowych), stadionach sportowych, w magazynach, terminalach transportowych i przejściach podziemnych. Oprawa znajduje zastosowanie zarówno przy nowych aplikacjach jak i zamianach tradycyjnych opraw świetlówkowych na energooszczędne rozwiązania LED. Jej konstrukcja przystosowana jest do montażu natynkowego i zwieszanego za pomocą standardowego wyposażenia.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij