Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Mierniki

Mierniki

Zapewniamy szeroką ofertę urządzeń pomiarowych przeznaczonych zarówno dla instalatorów którzy zajmują się zawodowo pracami warsztatowymi , jak i dla majsterkowiczów, do prac amatorskich. Posiadamy wśród propozycji zarówno proste, jak i zdecydowanie bardziej skomplikowane mierniki przeznaczone dla profesjonalnych służb technicznych. Poza tym, dysponujemy testerami i próbnikami napięcia, ale też akcesoriami, które są przeznaczone do multimetrów. Największą grupę artykułów w asortymencie tworzą produkty firm Emos, Sonel SA, Tracon, Orno oraz Uni-T.

Możliwości oferowanych mierników

Oprócz standardowych opcji pomiaru natężenia, napięcia czy oporu, możliwe jest także skorzystanie z multimetrów, które są w stanie wykonać test kierunku obrotów silnika czy kolejności faz. Oferujemy także detektory, które posiadają specjalistyczne funkcje w zakresie wykrywania w ścianach i dokładnej lokalizacji przewodów, ale także drewna czy metalu. W przypadku najbardziej zaawansowanych mierników możliwe jest również rejestrowanie wykonanych pomiarów elektrycznych.

Oferujemy wycenę pod klienta indywidualnie, jeśli byłby potrzebny miernik, lecz nie wiesz dokładnie jaki, pisz nie zastanawiaj się, pomożemy!

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij