Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

Mierniki

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

Mierniki

Zapewniamy szeroką ofertę urządzeń pomiarowych (mierników) przeznaczonych zarówno dla instalatorów którzy zajmują się zawodowo pracami warsztatowymi , jak i dla majsterkowiczów, do prac amatorskich. Posiadamy wśród propozycji zarówno proste, jak i zdecydowanie bardziej skomplikowane mierniki przeznaczone dla profesjonalnych służb technicznych. Poza tym, dysponujemy testerami i próbnikami napięcia, ale też akcesoriami, które są przeznaczone do multimetrów. Największą grupę artykułów w asortymencie tworzą produkty firm Emos, Sonel SA, Tracon, Orno oraz Uni-T.

Możliwości oferowanych mierników

Oprócz standardowych opcji pomiaru natężenia, napięcia czy oporu, możliwe jest także skorzystanie z multimetrów, które są w stanie wykonać test kierunku obrotów silnika czy kolejności faz. Oferujemy także detektory, które posiadają specjalistyczne funkcje w zakresie wykrywania w ścianach i dokładnej lokalizacji przewodów, ale także drewna czy metalu. W przypadku najbardziej zaawansowanych mierników możliwe jest również rejestrowanie wykonanych pomiarów elektrycznych.

Mierniki elektryczne – co to jest?

 

Miernik elektryczny to urządzenie, służące przede wszystkim do działań diagnostycznych i sprawdzania efektów pracy elektryków. Istnieją różne rodzaje mierników, stanowiących niezbędne wyposażenie profesjonalistów, którzy pod ręką powinni mieć między innymi miernik cęgowy prądu stałego, jak również mierniki prądu zmiennego czy detektory przewodów.

 

Wysokiej jakości miernik elektryczny zapewnia dużą dokładność pomiaru i pozwala na dokonywanie diagnozy nawet w trudnodostępnych miejscach. Niektóre urządzenia mają także różne funkcje pomiaru, dzięki czemu ułatwiają dokonywanie niezbędnych analiz. W naszej ofercie znajdziesz mierniki elektryczne, które sprawdzą się zarówno w pracy profesjonalnych elektryków, jak i do użytku domowego.

 

Mierniki elektryczne w Twoim wyposażeniu

 

Warto wyposażyć w mierniki elektryczne domową skrzynkę z narzędziami. Urządzenia tego typu są proste w obsłudze, a więc nawet laik nie powinien mieć problemu z ich użyciem. Sprzęt pozwoli szybko i sprawnie zdiagnozować pracę instalacji i różnych urządzeń, znajdujących się w domu lub mieszkaniu. Z miernikiem pod ręką będzie można wstępnie określić przyczynę awarii sprzętu domowego.

 

Oprócz samych mierników elektrycznych w ofercie naszego sklepu można znaleźć także detektory napięcia, lokalizatory przewodów i kabli oraz inne akcesoria, które będą idealnym wsparciem zarówno profesjonalistów, jak i domowych elektryków amatorów. Zapraszamy do zapoznania się z produktami, a w przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij