Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

MIERNIKI

Zapewniamy szeroką ofertę urządzeń pomiarowych przeznaczonych zarówno dla instalatorów, jak i dla majsterkowiczów, którzy zajmują się pracami warsztatowymi czy remontowymi amatorsko. Posiadamy wśród propozycji zarówno proste, jak i zdecydowanie bardziej skomplikowane mierniki przeznaczone dla profesjonalnych służb technicznych. Poza tym, dysponujemy też testerami i próbnikami napięcia, ale też akcesoriami, które są przeznaczone do multimetrów. Największą liczbę artykułów w asortymencie tworzą produkty firm Emos, Sonel SA czy Tracon.

Możliwości oferowanych mierników

Oprócz standardowych opcji pomiaru natężenia, napięcia czy oporu, możliwe jest także skorzystanie z multimetrów, które są w stanie wykonać test kierunku obrotów silnika czy kolejności faz. Oferujemy także detektory, które posiadają specjalistyczne funkcje w zakresie wykrywania w ścianach i dokładnej lokalizacji przewodów, ale także drewna czy metalu. W przypadku najbardziej zaawansowanych mierników możliwe jest również rejestrowanie wykonanych pomiarów elektrycznych.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij