Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

MATY GRZEWCZE

Bardzo duży asortyment mat grzewczych dwóch firm – Zamel, a także Fenix Polska możemy zaproponować naszym klientom. Są wśród nich produkty zarówno 1-stronne, jak i 2-stronne, które w dodatku przygotowane zostały w wygodnej w montażu opcji samoprzylepnej. Ponad 100 oferowanych opcji pozwala na zakup propozycji, która będzie posiadała dostosowaną powierzchnię do potrzeb każdego zainteresowanego klienta, a także wielkości pomieszczenia, do którego mają być przeznaczone.

Podstawowe zalety oferowanych mat grzewczych

Oferujemy elementy, które oprócz łatwości w montażu cechują się również uniwersalnością w zastosowaniu - można je zainstalować w różnorodnych pomieszczeniach, w których będą spełniać swoją rolę. Wykorzystywane maty grzewcze pozwalają na równomierne rozłożenie wytwarzanego ciepła, dzięki czemu pozwoli to na uzyskanie komfortu termicznego dla przebywających wewnątrz osób. Poza tym, nasze artykuły charakteryzują się wysoką klasą ochronności, a także zastosowaniem ekranowanych przewodów do ich zasilania.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij