Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

MASZYNY BUDOWLANE

Oferujemy pomocne przy każdych pracach remontowych maszyny budowlane znanych producentów takich jak Endress, Komatz, Best.

Nasze agregaty sprawdzą się w każdym przypadku. Niezależnie od tego, czy układasz kostkę brukową, wyburzasz ściany, sprzedajesz na targowisku i potrzebujeszprądu czy też masz domek letniskowy w głębi lasu z naszej oferty wybierzesz agregat który sprawdzi się w każdej sytuacji. Od budowlanych dedykowanych do każdej maszyny po domowe z wyciszeniem, automatyką i odprowadzeniem spalin.

A gdy przyjdzie pomalować elewację, halę, dach lub mieszkanie z szerokiej gamy agregatów malarskich dobierzemy taki, którym w krótkim czasie wykonasz nawet najbardziej wymagającą pracę . Pomalujesz ściany, sufit, konstrukcję bez strat farby.

Odpowiednio dobrane dysze i przedłużki aluminiowe spowodują, że nie skapnie na ziemię ani jedna kropla farby, agregaty malarskie w przeciwieństwie do pistoletów malarskich sprężają farbę a nie powietrze, dzięki temu malowanie staje się bardziej wydajne i ekonomiczne.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij