Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

M45

W ramach serii M45 produkowanej przez firmę Legrand dostępne są chociażby uchwyty montażowe z zastosowaniem 2, a także 4 lub 5 modułów w wersji poziomej lub pionowej. Zapewniamy również wiele innych artykułów elektrycznych, które służyć będą do montażu zróżnicowanych sprzętów domowych, w tym chociażby gniazda głośnikowe, telefoniczne czy telewizyjne, umożliwiające poprawny odbiór określonego sygnału i jego dostarczenie do odbiornika.

Pozostałe artykuły oferty M45

Na wymienionych już wcześniej elementach pochodzących z produkcji firmy Legrand nie kończy się nasza oferta w ramach produktów serii M45. Sprzedajemy również chociażby klucze odblokowujące do gniazd z blokadą, ramki, zaślepki, ale także puszki podłogowe. Poza tym, są one dostępne również w kilku opcjach kolorystycznych, w tym przede wszystkim w klasycznej wersji białej, ale także można je nabyć w opcji aluminiowej. Dostępne w przystępnych cenach i łatwe w montażu gniazdka i łączniki z serii M45 można wykorzystać niemal w każdym budynku.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij