Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

LED PARKOWE

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, długa, bezobsługowa praca oraz niskie koszty eksploatacji – to tylko niektóre atrybuty opraw parkowych oferowanych przez nasz sklep internetowy. Świetnie wpisują się one w warunki, które powinny spełniać takie lampy, aby skutecznie funkcjonować na terenie powierzchni zielonych, w tym także skwerach czy ogrodach. To przede wszystkim odporność na różnorodne warunki atmosferyczne, na które są narażone w tych lokalizacjach.

Najważniejsze cechy opraw parkowych

Bogactwo dostępnych opcji oparte jest chociażby na kilku dostępnych kolorach – w naszym asortymencie możecie wybrać produkty w barwie czarnej czy szarej, a także w kilku innych atrakcyjnych wizualnie opcjach. To w większości oprawy parkowe stworzone przez firmę Intelight, których moc waha się od wartości 20 do 60 W.

Produkty, które znajdują się w naszej ofercie, muszą być dostosowane do najnowszych standardów dotyczące ekologii, a takie normy spełniają nowoczesne źródła światła typu LED, w które są one wyposażone. Powstają one z materiałów, które łączą w sobie trwałość z lekkością, co jest niezwykle pożądane w przestrzeni publicznej – takie cechy spełniają elementy wykonane z poliwęglanu.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij