Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

LED ARCHITEKTONICZNE

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziecie przede wszystkim naświetlacze oraz oprawy najazdowe architektoniczne. Są one przeznaczone zarówno do wyeksponowania elewacji budynku, ale także doświetlenia ścieżek ogrodowych czy podjazdu do garażu. Dzięki zastosowaniu w ich budowie źródeł światła LED zyskujemy niskie koszty eksploatacji oraz długą żywotność urządzenia. Wiele z nich jest również wyposażonych w czujniki ruchu, co stanowi bardzo dużą wygodę w ich obsłudze.

Dostępni producenci opraw architektonicznych LED

Kilkaset produktów to nie tylko artykuły zróżnicowane ze względu na miejsce montażu i sposób zastosowania, a także dostępne parametry. To także asortyment kilkunastu uznanych firm, w tym najczęściej przedsiębiorstw Norlys sp. z o. o. , a także Orno Polska. Zapewniają one swoim produktom długie, bezproblemowe działanie, które przełoży się na bezpieczeństwo po zmroku, a jednocześnie komfort przemieszczania się po posesji, gdy zrobi się już ciemno. Mamy do zaproponowania także propozycje bardzo oszczędne pod względem wykorzystania energii, gdyż przygotowane w wersji solarnej, całkowicie zasilane energią słoneczną.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij