Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Latarka ręczna, Mactronic EXPERT PL5™, 1000lm, ładowalna, zestaw (akumuLator 26650x3, magnetyczna ładowarka, uchwyt montażowy)


348,10 PLN
Realizacja: 3-4 tygodnie
Producent: MACTRONIC Sp. z o. o. sp.k.
Kod producenta: THH0023
Kod kreskowy: 5907596137835
Waga: 0.000 kg
Dostawa od: 19.50 PLN
Do pobrania:
karta katalogowa.pdf  

Link do filmiku na temat latarek EXPERT PL5 oraz PL3 :  https://www.youtube.com/watch?v=tXKETO8Jvzc

Latarka EXPERT PL5 została stworzona z myślą o wyposażeniu patroli interwencyjnych, służb ochrony i funkcjonariuszy, dla których długość działania, trwałość konstrukcji i poręczność ma największe znaczenie. Regularny kształt, żłobienia rękojeści, ogumowana obudowa sprawiają, że urządzenie świetnie leży w dłoni i równie wygodnie spocznie przy pasie roboczym, kieszeni lub w przewidzianym do tego miejscu w pojeździe. Expert PL5 oferuje moc świecenia w zakresie 110-1090 lumenów i zasięg światła do 468 metrów. Minimalny czas pracy sięga 7 godzin, natomiast redukując jasność światła, ulega on wydłużeniu nawet do 30 godzin na jednym naładowaniu akumulatora. Wewnątrz rękojeści zainstalowano akumulator litowo-jonowy 26650 o pojemności 9000 mAh. Urządzenie ładujemy przy pomocy nakładki magnetycznej nasadzanej na tył urządzenia i podłączanej do adaptera sieciowego lub portu USB. Latarka Expert PL5 zdecydowanie przekonuje solidnością wykonania. Obudowa z wysokiej jakości aluminium lotniczego przekłada się jednocześnie na stosunkowo niewielką masę urządzenia (560 gramów). Konstrukcja cechuje się klasową odporności IPX7 i znosi upadki z metra.

W zestawie z produktem znajdziemy pasek na rękę, akumulator, przewód USB, nasadkę do ładowania oraz bazę do instalacji w pojeździe lub na ścianie.

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij