Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Latarka ręczna, Mactronic EXPERT PL3™, 780lm, ładowalna, zestaw (akumulator 26650x2, magnetyczna ładowarka, uchwyt montażowy)


301,89 PLN
Realizacja: 1-5 dni
Producent: MACTRONIC Sp. z o. o. sp.k.
Kod producenta: THH0022
Kod kreskowy: 5907596137828
Waga: 0.000 kg
Dostawa od: 19.50 PLN
Do pobrania:
karta katalogowa.pdf  

Link do filmiku na temat latarek EXPERT PL3 oraz PL5 :  https://www.youtube.com/watch?v=tXKETO8Jvzc

Latarka EXPERT PL3™ została stworzona z myślą o wyposażeniu patroli interwencyjnych, służb ochrony i funkcjonariuszy, dla których długość działania, trwałość konstrukcji i poręczność ma największe znaczenie. Regularny kształt, żłobienia rękojeści, ogumowana obudowa sprawiają, że urządzenie świetnie leży w dłoni i równie wygodnie spocznie przy pasie roboczym, kieszeni lub w przewidzianym do tego miejscu w pojeździe. EXPERT PL3™ oferuje moc świecenia w zakresie 82-797 lumenów i zasięg światła do 417 metrów. Minimalny czas pracy sięga 4 godzin, natomiast redukując jasność światła, ulega on wydłużeniu nawet do 26 godzin na jednym naładowaniu akumulatora. Wewnątrz rękojeści zainstalowano akumulator litowo-jonowy 26650 o pojemności 6000 mAh. Urządzenie ładujemy przy pomocy nakładki magnetycznej nasadzanej na tył urządzenia i podłączanej do adaptera sieciowego lub portu USB. Latarka EXPERT PL3™ zdecydowanie przekonuje solidnością wykonania. Obudowa z wysokiej jakości aluminium lotniczego przekłada się jednocześnie na stosunkowo niewielką masę urządzenia (440 gramów). Konstrukcja cechuje się klasową odporności IPX7 i znosi upadki z metra. W zestawie z produktem znajdziemy pasek na rękę, akumulator, przewód USB, nasadkę do ładowania oraz bazę do instalacji w pojeździe lub na ścianie.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij