Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

KABLE GRZEJNE

W przypadku przestrzeni zewnętrznej i miejsc publicznych użytkowanych przez dużą liczbę osób, którym trzeba zapewnić bezpieczeństwo w okresie zimowym, taką możliwość przede wszystkim w ciągach komunikacyjnych mogą dać kable grzejne produkowane przez firmy Zamel oraz Fenix Polska. Przede wszystkim są one wykorzystywane pod powierzchnią schodów, a ich wykorzystanie pozwala na zapobieganie oblodzeniu powierzchni i tym samym ochronę zdrowia poruszających się tą drogą osób w okresie zimowym.

Pozostałe elementy charakterystyki kabli grzejnych

Montaż tych elementów stanowi stosunkowo prostą czynność - wystarczy do tego zastosowanie taśmy stalowej na wylewce betonowej. Z drugiej strony wykorzystanie kabli grzejnych nie stanowi zagrożenia dla osób wykorzystujących tę przestrzeń do przemieszczania się na co dzień. Zarządzanie ich pracą jest bardzo proste i polega na wykorzystaniu w tym celu regulatora temperatury, dzięki któremu można ustawić odpowiednią wartość do warunków atmosferycznych panujących w konkretnym miejscu i czasie.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij