Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne stanowią świetną opcję dogrzewania pomieszczenia, między innymi poza sezonem grzewczym oraz przy bardzo niskim temperaturach, kiedy dodatkowe ciepło jest wymagane. Ogrzewanie elektryczne przy pomocy grzejników elektrycznych sprawdzi się nie tylko w domu, ale też w biurach, halach magazynowych oraz innych miejscach publicznych.

W sklepie internetowym elektrononline znajdziesz szeroki wybór modeli urządzeń grzewczych w atrakcyjnych cenach. Oferujemy grzejniki elektryczne nowoczesne i elektrooszczędne. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi grzejniki łazienkowe oraz konwektorowe, które, dzięki kompaktowym rozmiarom i wysokiej mobilności, można wykorzystać w różnych pomieszczeniach. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty wszystkie osoby, poszukujące sprzętu, który pozwoli podnieść temperaturę na określonej powierzchni.

Do czego służą grzejniki elektryczne?

Grzejnik elektryczny to nowoczesne urządzenie, które pozwoli na zwiększenie temperatury na określonej powierzchni. Osoby, które poszukują sprzętu, pozwalającego na dogrzanie np. pokoju dziecka lub łazienki, powinny zainteresować się naszą ofertą. Szeroki wybór produktów pozwoli każdemu dobrać grzejnik do łazienki oraz akcesoria grzewcze do innych pomieszczeń. Grzejniki elektryczne sprawdzą się także przy suszeniu odzieży czy mokrych ręczników jesienią i zimą. Są to praktyczne urządzenia, które szybko nagrzewają pomieszczenia, oddając do otoczenia przyjemne ciepło.

Zalety stosowania grzejników elektrycznych

Grzejnik elektryczny może przydać się w wielu przypadkach. Tego typu urządzenia zyskały sporą popularność w gospodarstwach domowych i jako wyposażenie wielu przedsiębiorstw. Wybierając grzejnik elektryczny łazienkowy, możemy zwiększyć wysokość temperatury w pomieszczeniu podczas kąpieli lub też przyspieszyć suszenie mokrych ręczników.

Grzejnik elektryczny zapewnia także dużą dawkę swobody, jakiej nie uzyskamy w domu o dowolnej porze roku. Okres grzewczy trwa mniej więcej od października do maja. Co zrobić, gdy potrzebujemy dodatkowego ogrzewania w innych miesiącach? W przeciwieństwie do grzejników, które ocieplane są wodą, grzejniki elektryczne mogą być stosowane do ogrzewania pomieszczeń przez cały rok. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości grzejniki konwektorowe z powłoką antykorozyjną, wyposażone w system szybkiego nagrzewania, dający możliwość błyskawicznego ogrzania pomieszczenia. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą grzejnika łazienkowego podłogowego, który zapewni pełen komfort cieplny w łazience.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu grzejnika elektrycznego?

Głównym kryterium, które trzeba wziąć pod uwagę podczas zakupu grzejnika elektrycznego, jest jego moc maksymalna. Powinna ona być odpowiednia do wielkości pomieszczenia, które grzejnik ma ogrzewać. Zaleca się, aby w nowym budownictwie moc kaloryfera wynosiła 75 W na m2, natomiast w starszych budynkach 100W/m2. W łazience ogrzewanie może być silniejsze i można w niej ustawić urządzenie o mocy 130 W/m2.

Oprócz samej mocy warto też sprawdzić dodatkowe funkcje grzejnika. Chcąc upewnić się co do opłacalności umieszczenia urządzenia w pomieszczeniu, należy sprawdzić, ile dany grzejnik zużywa energii, czy jest wyposażony w termostat, wyłącznik czasowy, i czy ma odpowiednie zabezpieczenia przed przegrzaniem. Dla wielu osób oprócz funkcji ogrzewania, ważna będzie też estetyka sprzętu, czyli jego wygląd zewnętrzny.

Rodzaje grzejników elektrycznych

W naszym sklepie online oferujemy:

  • grzejniki elektryczne konwektorowe - działają na zasadzie konwekcji, zasysając chłodne powietrze z dołu i oddając je górą do otoczenia. Są lekkie, kompaktowe i bardzo szybko ogrzewają niewielkie pomieszczenia;
  • grzejniki elektryczne olejowe - dłużej się nagrzewają, ale też dłużej utrzymują ciepło. Tego typu urządzenia są popularne jako alternatywa grzewcza dla większych pomieszczeń;
  • elektryczne grzejniki łazienkowe - grzejniki, które sprawdzą się jako dodatkowe źródło ciepła w domowej łazience. 

 

 

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij