Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

Fotowoltaika

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

Fotowoltaika

Oferujemy w szerokiej gamie i wielu kombinacjach elementy i gotowe konstrukcje fotowoltaiczne, dostosowane zarówno do dachów skośnych jak i prostych ale też do zamontowania jako wolnostojące palowane w gruncie zlokalizowane przy posesji.


Instalacje fotowoltaiczne to technologia przyszłości - pozwala nie tylko na pozyskiwanie energii w sposób opłacalny, czysty,  ale również bezpieczny dla środowiska naturalnego.
Instalacje solarne to inwestycja w przyszłość, która szybko się zwraca! Dzięki instalacji fotowoltaicznej możemy na bieżąco zużywać energię pozyskaną, magazynować ją lub sprzedawać – nawet jeżeli instalacja jest przydomowa i niewielka.


Oferta przygotowana jest na bazie elementów konstrukcji fotowoltaicznych firmy BAKS. Pośredniczymy przy zakupię, oferujemy pomoc przy doborze elementów takich jak ceowniki, profile lub uchwyty.
W ofercie również Instalacje kompletne, ze wszystkimi potrzebnymi elementami.


Do zabezpieczeń paneli fotowoltaicznych proponujemy ograniczniki przepięć ETITEC oraz podstawy bezpiecznikowe wraz z wkładkami topikowymi ETI które zamontujemy w bezpiecznych dedykowanych do PV obudowach ECH produkcji ETI Polam.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij