Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

DZWONEK BEZPRZEWODOWY SIECIOWY BULIK II PRO ZESTAW TYP: DRS-995H


520,92 PLN
Producent: ZAMEL
Kod producenta: SUN10000433
Kod kreskowy: 5903669209478
Waga: 0.338 kg
Dostawa od: 19.50 PLN

BULIK II PRO to najbardziej zaawansowana wersja dzwonka BULIK II. W wersji PRO użyto bardzo nowoczesnego systemu radiowego LoRa powodującego że dzwonek ten charakteryzuje się największym na świecie zasięgiem działania dochodzącym do 1400m w terenie otwartym! Tak wyśrubowane parametry pozwalają mu na bezproblemową pracę w warunkach w których zwykłe dzwonki bezprzewodowe nie mają szans na utrzymanie łączności (duża odległość między nadajnikiem a odbiornikiem, bardzo gęsta zabudowa, grube mury, duża ilość ścian w budynku na drodze między nadajnikiem a odbiornikiem itp.). Dodatkowym atutem BULIK-a II PRO jest możliwość wgrania do niego dowolnego dźwięku w formacie MP3 za pomocą karty pamięci.

Dzwonek wyposażony jest w nowoczesny przycisk dotykowy o podwyższonym stopniu hermetyczności (IP56) zapewniającym jego wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Do jednego dzwonka można zaprogramować aż 96 takich przycisków co sprosta wymaganiom użytkowników nawet w bardzo dużych obiektach z wieloma wejściami. Dodatkowo poprzez możliwość ustawienie innej melodii dla danego przycisku, można w prosty sposób dokonać weryfikacji miejsca przywołania.

Urządzenie wyróżnia się także nowoczesnym i smukłym wzornictwem oraz dodatkowym podświetlaniem typu „ambiled”. Istnieje również możliwość całkowitego wyłączenia dźwięku i pozostawienia tylko sygnalizacji optycznej co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących skutecznego, a zarazem dyskretnego urządzenia przywoławczego np. osób z małymi dziećmi.

 

Głośność: 80 dB
Stopień ochrony urządzenia: IP20
Stopień ochrony przycisku: IP56
Zasięg działania urządzenia: 1400 m
Napięcie zasilania urządzenia: 230,0 V
Typ baterii: AAA
Ilość baterii: 2
Napięcie zasilania przycisku: 3 V
Regulacja głośności: TAK
Sygnalizacja optyczna dzwonienia: TAK
Możliwość wyłączenia dźwięku: TAK
Współpraca z wieloma przyciskami: TAK
Temperaturowy zakres pracy urządzenia: 0 do + 35 °C
Temperaturowy zakres pracy przycisku: -20 do + 55 °C
Ilość pilotów w komplecie: 1
Częstotliwość: 868 MHz
Wymiary urządzenia: 115x70x60 mm
Wymiary przycisku: 76x39x19 mm
Kolor dzwonka: biały + czarny
Kolor przycisku: biały
Materiał wykonania obudowy: tworzywo sztuczne
 

CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU:

  • zasięg działania do 1400 m w terenie otwartym, uzyskany dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu radiowego LoRa
  • możliwość zaprogramowania 96 przycisków do jednego dzwonka
  • regulacja głośności
  • możliwość wgrywania dowolnych dźwięków i melodii w formacie MP3 za pomocą karty pamięci
  • możliwość przyporządkowania innej melodii do każdego z przycisków (rozpoznanie miejsca przywołania)
  • możliwość całkowitego wyłączenia dźwięku i pozostawienie tylko sygnalizacji optycznej dla osób potrzebujących dyskretnego powiadomienia
  • przycisk nadawczy wykonany w technologii dotykowej (nie posiada elementów ruchomych) o podwyższonym stopniu hermetyczności IP56 (odporny na warunki atmosferyczne)
  • optyczna sygnalizacja dzwonienia w postaci podświetlania „ambiled” tworzącego ciekawy efekt wizualny
 
 

UWAGI:

*Podany zasięg działania dotyczy przestrzeni otwartej czyli warunków idealnych, bez przeszkód. Jeżeli pomiędzy odbiornikiem a nadajnikiem znajdują się przeszkody, należy przewidzieć zmniejszenie zasięgu działania odpowiednio dla: drewna i gipsu o 5 do 20%, cegły od 20 do 40%, betonu zbrojonego od 40 do 80%. Przy przeszkodach metalowych, stosowanie systemów radiowych nie jest zalecane z uwagi na znaczne ograniczenie zasięgu działania. Negatywny wpływ na zasięg działania mają też napowietrzne i podziemne linie energetyczne dużej mocy oraz nadajniki sieci GSM umieszczone w bliskiej odległości urządzeń.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij