Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

Domofony, wideodomofony

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena

Domofony i wideodomofony

O bezpieczeństwo w domu można zadbać na wiele sposobów. Podstawowym z nich jest możliwość określenia kto dokładnie próbuje dostać się do naszego domu bądź budynku mieszkalnego. Służą do tego domofony, pozwalające na zdalne porozmawianie z osobą odwiedzającą nas, bądź wideodomofony, pokazujące również bieżący widok z kamery na nasze drzwi wejściowe.

Szeroki wybór domofonów oraz wideodomofonów pozwoli Państwu na znalezienie najlepszego produktu dopasowanego idealnie do własnych potrzeb. W ofercie umieściliśmy zarówno produkty jedno- i wielorodzinne, jak i przewodowe oraz bezprzewodowe. Mogą one zostać wyposażone w dodatkowe funkcje, w tym m.in. pamięć obrazu z dostępem poprzez Internet. Pozwoli to kontrolować podgląd wejścia do naszego domu z dowolnego miejsca na świecie. Naszymi dostawcami śą firmy takie jak Orno, Cyfral, Miwi-Urmet, Legrand, FILIPOWSKI, Eura-Tech, Zamel. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami i wybrania tego najodpowiedniejszego.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij