Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

DOM INTELIGENTNY

W tej kategorii znajdą Państwo zaawansowane technologicznie rozwiązania, które tworzą z posiadanego obiektu mieszkalnego tzw. „inteligentny dom”. Zapewnia to automatyka domowa sprawiająca, że wiele procesów w naszym mieszkaniu jest wykonywanych zdalnie - w tym m.in. gaszenie lub przyciemnianie światła. Oferta obejmuje proste zestawy do samodzielnego montażu typu Proxi - modele sterowane własnym smartfonem poprzez wygodną aplikację bądź przy pomocy dedykowanego pilota.

W zakresie automatyki do inteligentnego obiektu mieszkalnego, przygotowane zostały w naszym asortymencie również specjalistyczne urządzenia i zestawy F&Home Radio Światło. To właśnie one znacznie usprawniają wszystkie procesy zachodzące w budynku. W ofercie znajduje się także zdalny sterownik GSM. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i zapoznania się ze specyfikacją techniczną poszczególnych modeli.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij