Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

BĘBNOWE

Dla profesjonalnych użytkowników, którzy potrzebują stabilnego źródła energii w warunkach warsztatowych, świetną opcją będą przedłużacze bębnowe. Szczególnie wygodne w użytkowaniu może być zastosowanie wersji, które posiadają automatyczne zwijacze, dzięki czemu w szybszy i łatwiejszy można z nich skorzystać. Dzięki praktycznym rozwiązaniom, do których należy przykładowo dodatkowy przewód na zewnątrz sprzętu, można komfortowo z niego korzystać w trudnych warunkach, również na wysokości.

Inne korzyści z użytkowania przedłużaczy bębnowych

Wśród ponad 100 propozycji produktów można wybrać artykuły o długości dochodzącej nawet do 50 metrów. Wiele z nich to również specjalistyczne opcje, które są wyposażone zarówno w bęben metalowy, jak i nieobracalne stałe gniazdo. Produkują je chociażby takie firmy, jak Orno Polska, Pawbol czy Plastrol, ale też wielu innych cenionych producentów z branży elektrycznej. Oprócz samych przedłużaczy mamy również do zaoferowania przykładowo bardzo bezpieczne listwy przeciwprzepięciowe.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij