Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów

Baterie

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.

 

Baterie

W naszej ofercie znajdują się również baterie, głównym naszym dostawcą jest firma Energizer oraz Emos. Posiadamy baterie specjalistyczne m.in do aparatów - słuchowych, fotograficznych; zegarków  jak i powszechnego użytku m.in do pilotów, stacji pogodowych, budzików.

Masz dzieci? Jak najbardziej nasze baterie sprawdzą się do zabawek i sprawią że dziecko będzie cieszyło się zabawą przez długie godziny bez konieczności ciągłego wymieniania. Nasze baterie zachowują moc nawet przez 7 lat dzięki temu masz pewność że nie zabraknie energii w najmniej odpowiednim momencie.

Jeśli nie chcesz się martwić ciągłym kupowaniem baterii mamy rozwiązanie. Zastosuj akumulatory!

Naładowane akumulatorki pozostawione na 12 miesięcy zachowują aż 80% swojej początkowej pojemności. Posiadamy różnego rodzaje akumulatorków oraz oczywiście do nich ładowarki.

Przy wybieraniu akumulatorów doradzamy aby skupić uwagę na pojemności, żywotności oraz zdolności do trzymania ładunku co oznacza jak długo akumulatorek nieużywany, pozostaje naładowany.

Sprawdź nasze inne produkty w sklepie online.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij