Elektron Online

internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

BATERIE

Głównym dostawcą baterii do naszego asortymentu jest znana na całym świecie firma Energizer, choć oferujemy również produkty tworzone przez Emos. Zapewniamy artykuły w wersji konsumenckiej, ale także opcje profesjonalne, w tym zarówno akumulatory, jak i ładowarki, również w wersji Mini Charger. Zróżnicowanie dostępnej liczby sztuk, jak i pojemności każdego produktu decyduje o tym, że można nabyć akcesoria dostosowane do specjalistycznych potrzeb przemysłowych, jak i gospodarstwa domowego.

Najważniejsze parametry baterii

Posiadamy specjalistyczne baterie w wersji stworzonej dla przemysłu, które zachowują swoje kluczowe parametry w okresie 7 lat od momentu wyprodukowania. Takie zestawy można zakupić w sporej liczbie nawet 12 sztuk. Nasze produkty można wykorzystywać w wielu urządzeniach i instalacjach, w tym chociażby w systemach zabezpieczeń, grach, pilotach do bram garażowych czy przenośnych źródłach energii, a także w zegarkach, przy wyborze dedykowanej opcji dla tego właśnie zastosowania.

Widok:
Sortuj wg: nazwa cena
Darmowy odbiór
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij